Albansky DIY Fest

JarinFest...

POSTLÍK!!!!!!! | 16.07.2011

Čus kámo!!! Kurva tak obscene jsme všichni přežili....ale rok od roku jsou ty rána krutější!!! A to staří chuji jezdíme ještě ve stredu, o den dřív!! Jak kdyby toho od čtvrtka do neděle nebylo dost...Jinak už se všichni těšíme na tvůj fest!! To bude krááásné zakončení léta..A po dlouhé době uvidím celou starou bandu z Havru.A pořádně se zjebem u vpoho grupach...Tak za měsíc a něco hoj!!!!

Re: JarinFest...

Dr. | 16.07.2011

...celou starou bandu z Havru? Tož to su zvědav a vlastně se taky těším!

jinak

a? | 26.06.2011

jinak další(snad už s posledních změn)-nebude dissolving of prodygi!!!na sto péro potvrzuji smečku LUMPENPROLETARIAT-punk vsetín

hahá

a? | 26.06.2011

co myslíš?pojedu?

titulek jebat

juhulák | 26.06.2011

hihi-ty poslouchej kosovskej slezáku-obscínek(jak ty říkáš) se nám rapidně blíží.pevně doufám,že nesklameš a dorazíš!!!(vím,vím jezdíš od začátku-se neposer,hihi).ti poláci nihilizzm-dobré!!!držím palec!

jebat!

řopík | 25.06.2011

dobré-hihi.

...

a? | 25.06.2011

uvydíme! ještě nějaké drobné změny budou a plakát se bude dělat už po třetí ale pak už to jebem!!!

titulek jebat!

hanys | 17.06.2011

chci RŮŽOVÝ VANKŮŠ!! a ne růžovej ;) zítra do Těšína na 3 TEČKY!! hlavně ať tam nedostanu tečku! haha

olalá

a? | 16.06.2011

néné-no rádši bych selfish finskej-ale jak jsem psal už níže!a jsou to rakušáci těch fišů bude mrtě!no oni ti madři se nato vyjebali(viz a mejlovna a komentáře níže)a teraz čekám na potvrzení dalších rakušáků! furt nic a měsíc před se bude každý jebat jak chce hrát! nebo se pletu? už vydím borce jak zas tasí řeči jak zvu grupy atd. no rachot prostě-pokud se do zítra nikdo neozve tak první komu jsem to slíbil je růžovej vankůš a poté narden! a uzavíráme!konečně!

Novinky

Dr. | 16.06.2011

Tož dupej to už nějak uzavřít. Furt nějake změny s grupama! Ale dobre, už se těším. Co ten Selfish je zač? Z Rakouska asi ne... Jsem našel akorát jakýsi pop-punk z Tuchlovic tohoto názvu!

<< 295 | 296 | 297 | 298 | 299 >>

Přidat nový příspěvek