Albansky DIY Fest

Re: Re: Cesta

MM | 08.08.2011

Dekuju mockrat! Uz jsem nazhaveny jak bulharska stripterka. Bude to narez!

OLALÁÁÁ

A? | 08.08.2011

TO NEVÍM,HIHI.JINAK CHÝBÁ JEDNA GRUPA-TAK KDYBY NĚKDO?

jo

jo | 07.08.2011

albánče-t y jsi borec! hahahá

pomalu,pomalu,

a? | 03.08.2011

pomalu se shyluje k festu. v areálu je možno dělat fajer,bude čepovaná kofola a pro haranty budou i nějaké atrakce.nedělám si iluze,že jich tam bude tolik ale přece jeden mamlas(panác do kterého se hážou balonky,né já!)a nějake hračky tam budou-určitě je nebude tolik zajímat co se děje na podiu. dále-poslední kapela co vystoupí bude TVŮJ DĚDEK-má s těch kluků velkou radost-mrkněte na bandzone!!!věk kluků je 19 let a bubeníkovi je snad10!!!!!!!hrají libivej punk rock okořeněný hrou na saxík!!!jedou z hl. města vlakem!!!!!!!a cesták-pod nám dáte 500 tak ok-vole mne v mobilu klučina vykal!!!fakt má s táhle grupy velkou radost!!!těšíme se na vás a pokud vemete s sebou hračky potěšíte děcka v havířovském dětském domovu!!!těšíme se na vás!!!666

Re: pomalu,pomalu,

Harry | 04.08.2011

TVŮJ DĚDEK...hmmm, ten saxík zní skvěle...., no aspoň mi to tak připadá... Nu a nyní pevně doufám, že dostanu na akci volno...bo letos jsem toho kvůli robotě moc nestihl... Čus A.

tak

a? | 25.07.2011

kurde vankuš nebude-viky má chujovou šichtu.bodou psací stroye,ale hlavně doktor zařídil čepovanou kofolu!!!tož kantor na hotelovce ví co a jak a bez něj bych byl v řiti!

hanaku

a? | 23.07.2011

mněj radost-vankůš bude!jinak pod zastřešeným sezením je i fotbálek a je možno v areálu dělat ohen-teraz rafo pořáda čištění rybníčků na n.světě(domorodci ví!) a s děckama jsme přišli na oběd a spinkat a su už málo chytlé,takže nic kloudného(jako kdyby někdy)nenapíšu-666

čučím

juhulak | 21.07.2011

voe v havířově někdy hrál UG???jinak albošu jedeš na play?

prosba

a? | 21.07.2011

savci prosím Vás-má-li někdo k mání fotky diy festů(stružník,sokol atd.) at se ozve,dík! video ze stružníku-unholy grave!!!tak se spolu zjebem jak cyp!!!

jo

a? | 17.07.2011

fajně bylo!!!no vylopat skoro litr wodky a nepočítaně piv-to už hovoří za sebe samo-borci sme-hihi

<< 295 | 296 | 297 | 298 | 299 >>

Přidat nový příspěvek