Albansky DIY Fest

jaj

a? | 27.03.2011

no doufejme!bude-li kilo,bude to úspěch!!!vstup-ještě nevíme?ale rozhodně cena bude lidová!opět budem vybírat věci pro charit.účely.asi zase hračky pro dětský domov.....zatím to jsou neucelené nápady.díky za reakce!

jaj!!!

hanys | 24.03.2011

takže bude DýýM? jen ať to klapne všechno v pohodě! aspoň 200 lidí!! ;) (bez kapel)

cena

xy | 21.03.2011

jaká bude cena?vstup!

666

a? | 16.03.2011

no změny určitě budou!kapel se hlásí mrtě!v jednání borci s izraele a ruska.a dissolving jsou mojí dobří kámoši a potřebuju tam dostat co nejvíce lidí a sám jsem byl kdys metloš.to máš jako na obscenu-gore a death mne nebere,tak čučím nato co se mne líbí a co ne tak chlastám,kecám nebo se touláme po trutnově-je to moc krásné město.takže asi takjinak díky za reakci-majsa 666

33

juhulák | 17.03.2011

salud! tož už to máte spuštěné...zatím to vypadá dobře! starej kare(a?),jsem koukal,že ani na revír(forum) nepíšeš.zatím a přeju úspěch a na tuto diy mazanici určo dorazím,né jako předloni!však na oef jsme to .....no nebudu kecat.hoj

Re: 666

Radka hellpunk | 19.03.2011

Albošu ty jsi furt stejný chuj...že ty si vybereš vždycky tak cypaté datum. že nemůžu dojet!hod aspoň na mail letáky, je rozdám po světě,když jsi zaměstnaný otec :D

Re: Re: 666

a? | 20.03.2011

no jo no!jak budou ihned posílám!na moravskou třebovou se určitě nechystám!!!takže to datum je jaké je!jinak jsi hubano zapoměla napsat kokot starý-hihi! čus.

Grupy

Seitan | 15.03.2011

Budou jeste nejake?nebo je to vse?vyber celkem dobry,ale dissolving nevim,nevim.

Gerk Hxc Crust

Nicolas, gerk_hardcore@hotmail.com | 09.03.2011

Rád bych hrát na festivalu, jaká škoda, že cesta je tak drahé. štěstí se tato akce bude velmi dobrá
Pozdravy z Argentiny

<< 297 | 298 | 299 | 300 | 301

Přidat nový příspěvek