Albansky DIY Fest

...

a? | 12.08.2011

abych to přiblížil-ten plakát na večírek použitých tamponov vypadá tak,že si mařka s talíře pochutnává na pouýitých tamponéch-at kurva čurák co to nakreslil ukáže své matce-debil jebnutý!!! a jak už jsem se rozjel-tak do hajzlu s goodarchy,emem,apolitickíma bojivníkama a dalšíma pakárnama!666

...

a? | 12.08.2011

bo mi došel mejl proč se vytratily některé banery,jednoduše!bo tu prostě nebudou!nechápu proč má na diy webu,stránkách(nazívejme to jak chceme!) místo baner BRUTAL ASSAULT(nic proti metlošům,at si každý chodí kam chce!) sám mám motorhead tůůůze rád a na suicidal tendencies jsem vyrůstal! ale co má mainstream jako morbid angel,nebo vypsaná fixa(malignant tumour) společného s ug či diy nechápu???asi jsem žil dvacet let vomilu!nemám nic proti tomu festivalu-at si tam jezdí kdo chce(já tam nejezdím).je to metalovej festin takže se nebudu přít o diy-prostě tomu tak není,ale nechápu proč kdo se onálepkuje diy vkládá toto na svůj web!dále mangel crusties večírek použitých tamponov-mrkněte na plakát na tomto webu a bude se vám chtít grcat!!!toto je legrace? to je vrchol debility!!!!! do piče s takým undergroundem!jako poslední grupa na DIY bude těšínská sebranka DEVASTATOR! a komu se nelíbí co jsem tu napsal-at mi prdél políbí!!

...

a? | 12.08.2011

jelikož web sránky nejsou placené a dokát není vtlačím do fora výnatek který patří do amejlovny!jinak mrkněte na odkaz LZ VLK pro více infa! DAKUJEM ZA POZVANĚ NA VÁŠ FESTIVAL,ALE NEZŮČASTNÍME SA!V LETĚ MÁME DOST VELA AKCIÍ. ANDREA JAKUBCÍNOVÁ LZ VLK A?(JAKO-JÁ,ŽE) DÍKY ZA ODPOVĚD A DRŽÍM PALCE-POKUD NĚCO ZŮSTANE ZE VSTUPNÉHO KOUPÍME JEDEN STROM(JDE O ZÁCHRANU PRALESA-A KOUPĚ STROMU ČINÍ 1000KČ-VÍCE NA JEJICH ODKAZU!!!) VDAKA A PRAJEM PEKNÉ LETO,VYDARENÝ FESTIVAL A VELA STRETNUTÍ SPRÍJEMNÝMI LUDMI.proč to píšu? bo

a?

zdar | 12.08.2011

ten devastator ti můžu naa 99 %potvrdit!

stále

a? | 10.08.2011

-jedno místo k mání!místo mletého standardu!

Re: stále

sharyk | 11.08.2011

a co syncy z těšina https://bandzone.cz/devastathor

kurde fix!

a? | 10.08.2011

obrovské díky!!!gpska je na titulní staně,ale není to moc přehlednéještě raz dík a dík za podporu viva!777

MAPKA & GPS

sharyk | 10.08.2011

čaues, tady máte mapku cesty od nádraží ve vendryni:
https://mapy.cz/s/1HJ7

GPS:
49°40'33.148N, 18°43'8.653E

těším se jak malý jaryn :D

Cesta

MM | 08.08.2011

Zdar! Myslis ze by jsi mohl byt tak neskonale laskav a napsat cestu jak se dostat z nadrazi ve vendryne na misto konani ?? A jsou uz vsechny kapely potvrzene?

Re: Cesta

A? | 08.08.2011

DOBRÁ OTÁZKA! OD VLAKÁČE VE VENDRYNI NAHORU, POŘÁD ROVNĚ!!!PO CESTĚ POTKÁŠ HOSPODU-PŘÍJDE V HOD!JINAK Z TŘINCE VLAKOVÉHO I AUTOBUSOVÉHO NÁDRU JEDE DO VÁPENKY PŘÍMO BUS! V SEKCI FOTO JSOU OFOCENY JÍZDNÍ ŘÁDY(POUZE VŠAK OD VÁPENKY)!NA NETU TAKTÉŽ NAJDEŠ VŠE-ALE CO NEVYDĚT UMÍSTÍME SPOJE!TAKŽE DÍK ZA PŘIPOMÍNKU! NO A KE KAPELÁM.JSOU VŠECKY NA STO PÉRO AKORÁT ČEKÁME NA DOPLNĚK MÍSTO MLETÉHO S.NECHME SE PŘEKVAPIT

<< 294 | 295 | 296 | 297 | 298 >>

Přidat nový příspěvek