Albansky DIY Fest

co asi?

a? | 26.04.2011

krew rum absint a wodku!!!666

666

666 | 23.04.2011

co pijou čerti??

ano!

a? | 18.04.2011

jo-díky za zájem!no ohníček č.10 snad do dvou let s barevnou obalkou a 100 stran a opět většinou věnováno havířovu!poté to mrdám!no tu matku teresu domlouval kolega s ojčizny(polska).ono to jsou totiž poloci žijící v amstrdamu.jinak tupak amaru a mhad nebudou a věřím,že nějaké změny ještě budou! i tak je program nacpaný jak chuj!!!židi asi nedojedou a rusi se zatím nehýbou. no švédská punk legenda a jedni s mích koní na obscene extreme VON BOOM....jo psal jsem jim,nikdo se zatím neozval-kdyby to klaplo bych se pojebal!!!jinak mrkni do albanské mejlovny-tam se odvíjí právě tyto věci!doporučuju ty frajery s portorika!no prostě mrkni a na doom pokecáme!666

co překvápko?

juhulák | 17.04.2011

co překvápko? si to čtu albošu a matka teresa už na play listu není a ani nikdo od izraele ,ruska!jak tu uvádíš ohledně jednání!!!ale jelikož su slídil tak vím od čurbajza žes mámil i kontakt na von boom-tak jak to vypadá? jinak kdy plánuješ novej ohníček???

oooooo

a? | 16.04.2011

víš hellpunkerko-když já jezdil na doom tak jsi ještě neměla chlupaté přirození!a když jsme ve vsetíně společně jupíkos s jap.legendou battle of disarm v roce 1997 tak jsi tak max.ve sluchátkách jela sps!!!takže pokud ti to příde zábavné tak se bav! nejlépe nejezdi-ušetříš!!!oi

Re: oooooo

Radka hellpunk | 27.04.2011

co to meleš, snad se nebudeš albošu na staré kolena urážet :D

ja.

a? | 12.04.2011

jo ok. na doom pokecáme jinak prosím šiř tyto diy sránky všem-dík.včera s hanysem našrot-stůnˇu.

Re: ja.

Radka Hellpunk | 15.04.2011

panebože ty jedeš taky na Doom? tak to nikam nejedu :D ...

Fasteratu fastards

KUDLIS | 12.04.2011

Čus kámo, tak Hanys si nás přeci jen vyhučel. Paráda. Těšíme se. Pak mi pošli nějaké info a plagoš, díkes. fasteratu@seznam.cz
Měj se fajn.
Kudlis

jaj

a? | 27.03.2011

no doufejme!bude-li kilo,bude to úspěch!!!vstup-ještě nevíme?ale rozhodně cena bude lidová!opět budem vybírat věci pro charit.účely.asi zase hračky pro dětský domov.....zatím to jsou neucelené nápady.díky za reakce!

<< 297 | 298 | 299 | 300 | 301 >>

Přidat nový příspěvek