Albansky DIY Fest

Novinky

Dr. | 16.06.2011

Tož dupej to už nějak uzavřít. Furt nějake změny s grupama! Ale dobre, už se těším. Co ten Selfish je zač? Z Rakouska asi ne... Jsem našel akorát jakýsi pop-punk z Tuchlovic tohoto názvu!

more

a? | 15.06.2011

dondu s rachoty v 21 h.-kuknu a vydím 24 navštívenek,ale na foru chuja! tak dislike nemůže, nuclear death terror tež ne ale vypadá tö na kurevský dobré HC s rakouska!ale píšu si tu sám ze sebouno co s chujem!

no nevím

a? | 13.06.2011

-ani extreme smoke 57!kurde fix!

GULE

GULJAK | 12.06.2011

ZÁČÍNÁ TO MÍT GULJE

kurde

a? | 10.06.2011

133 zobrazení,ale na forum ani tuk!žáden dotaz?jako rád bych aby sránky fungovaly jako komunikejšn,né jen co se festu týče.třeba psát názory,nápady co vylepšit!pozvánky na akce ,fotbalové turnaje,třeba čištěni skládek atd!nebo třeba posílat recepty atd. co já vím? no ale....jináč mohu potvrdit rakušanySELFISH(místo jack) a snad klapnou rusáci Komatoz-ale na každou chujárnu si musí vyřizovat víza!jinak ten úvod se ještě bude doplnovat a poopravovat! zatím čus

mám!

a? | 06.06.2011

zdar! jo mám poslední 3 ks.posléze bude mazi(chyba rec.) zas doplnovat stav,ale nejprve mu musím poslat love a ty nyní nemám! jinak vlez bude 250! přídeš v pátek dáš 250-dojdeš v sobotu též!!!a dojdeš v pátek a budeš tam do neděle vlastně tak dáš zase a jen na celou dobu 250-a bude!já myslím,že za 250 "kukat,sluchat"25 grup je luxuss!!!maj sa! jinak už teraz můžu říct,že hungar bordel nebude! kokoti!!!tak jako před loni jim odchází bubeník???na obscenu ale ještě s nima je!!!no zbytek bude upřesněn v a mejlovně a na 99procent je jedna kapela(náhrada) dohodnuta a tou je rakouské punk rock SELFISH.slíbil jsem to růžovému vankůšu,ale chcu tam ještě jednu zahraniční místo těch posraných madarů!!!

kolik

tazatel | 06.06.2011

zdar.kolik bude vlez a máš ještě časák ohníček?se na to teda tážu!

su

a? | 22.05.2011

kokot!najebal jsem se v gumoku jak chuj u hokeje(prohra se švédy) a bylo po výjezdu!

no,no,no.

juhulák | 18.05.2011

jaktožes nebůůůl na doom,co?alboušu-co?vlez 250 na diy fest-kurde to je zadarmo!držím palce a na oef spaříme pysk!

tož

a? | 15.05.2011

dneska konec ms! česko vyprášilo rusáky a to co vyvedlo finsko!!!!kurde na výsost spokojený! jo!!!

<< 297 | 298 | 299 | 300 | 301 >>

Přidat nový příspěvek