Albansky DIY Fest

obrovský

a? | 21.08.2011

obrovský a úpřimný dík vám všem co jste přišli a udělali skvělou atmosféru!!!obrovské poděkování personálu a všem co kmitali kol festu!!!díky zvukařovi(super zvuk!!!),všem kapelám.iluzia-takovej proslov a poděkování jsem ještě nikdy neslišel(hihi).tanečníkům a ožralům.dík moc všem co přišli s hračkama-předají se v havířově a věřte,že uděláte radost!no a to kokoti co ukrali batoh-dostali přes piču a do areálu se už nedostali!apropo-našla se červená taštička s tabákem(ten už sice není-sory) a solidníma hodinkama,takže se stačí ozvat! jinak tombolu vyhrálo č.12!!!lajfo dovezu ti to na střítež .jinak sory kapelám které jsem kvůli indisponovanosti v sobotu večer už nemohl vydět!díky hartasovi(bab),pepkovi(nový svět) FNB f-místek za bagety !vůbec ještě jednou vám všem díky moc-du spat,ani nehy si nebudu mit,jebu to!

???

a? | 21.08.2011

pane foglar-mílíš se! festák není pro takové jako ty-věř tomu,že ti lidi co došli na diy fest,by určo na fest(jaký máš na mysli) nejeli! zapadlá díra-hm?vyděl jsi ten areál?toto může říct akorát mamlas-krásná příroda kolem!!!a přímo k areálu jezdí bus!!!divej já si nebudu obhajovat svůj fest ale bylo více než 50 lidí!jaké kapely máš namysli??? a jestlik se někomu zdá dát 250(zeptej se lidí,že se platilo i jinak a slevy byly!!)za 25 kapel(pravda nakonec jich bylo jen 22)za 25 kapel no tak to je chuj-nic jiného!zhrnuto podtrženo-místo výborné a fest není o konkurenci ale to ty asi nechápeš!vyšroubované vstupné---tos mne opravdu pobavil!!!no díky za názor

...

ElCajos | 21.08.2011

No jo pan Foglar ma ve 2 vecech pravdu. Spatny cas a spatne misto. No nic priste to bude lepsi.

fest o ničem

Foglar | 19.08.2011

Albánče, pokud chceš přilákat lidi, nedělej festival v zapadlé díře ve stejném termínu, jako největší punkfest v ČR, s vesměs slabýma, neznámýma nebo místníma provařenýma grupama za nesmyslně vyšroubované vstupné! Nepřijde ti ani 50 lidí a zas budeš nadávat a všechny fuckovat! Můj názor.

si

a? | 18.08.2011

guláš v plném-proudu!!!90L-pravé chorvatské bobkové líýstky a polská cibul

Hehe

Kurca | 18.08.2011

Tak to vipada s pocasim celkem pekne :) (snad to bude vipadat aj s platicima) ,,, za chvilu do zkusebny (este trosku potrenovat) a pak zitra smer vypadovka , palec hore , a smer Vendryne ... a zitra se vozerem :D :D :D

jinak

a? | 18.08.2011

třinec vlakové či busové nádraží-jede autobus přímo do Vendryně vápenka-nebo wendryně vlak nadraží -nahoru furt rovně po zelené turist. značce! po cestě potkáte nějaké obchůdky a dvě knajpy! v areálu k dispozici i vojenský stan!!!koupací koryto a hajzly smozřejmostí(hajzlák vlastní ale určitě není marný!!!) jinak hned u vapených pecí teče z hor ČISTÝ!!!POTOK-HLÁSÍ VEDRA A KOUPAČKA PŘÍDE VHOD A JE TO HNED U NOSU!!!

tak

a? | 16.08.2011

tak aby toho nebylo málo,omlouvá se i jakub tichý! neva-místo nich krakovká post punková sebranka HALT

Omluva

Profesor Lefebvre | 16.08.2011

Veliká omluva jak Albáncovi, tak všem kteří se na nás těšili na Albánský fest. Bohužel má bubeník Kozel má nečekané a docela vážné zdravotní problémy a koncert by nemohl odbušit, taže jsme nuceni ho zrušit. Mrzí nás to a moc jsme se těšili. Tak snad někdy někde Vám to vynahradíme a Albáncovi držíme palce ať fest dopadne na výbornou....díky za pochopení a zdarec Profesorský ancábl

!

? | 14.08.2011

prawda!

<< 293 | 294 | 295 | 296 | 297 >>

Přidat nový příspěvek