Albansky DIY Fest

JarinFEST!!!!!

POSTLíK!!!!!!! | 07.05.2011

Kurva kámo! Vypadá to zas na nadupanou akci!! určitě dorazíme celá banda z OV!!! Po obscínku paradnické zakončení letních akcí!! Grupy vpoho!! Těším se jak KoKoT.....Prejem ti at se ti do té doby nic nepojebe a dorazí kupa lidí!! hoj

a je to tady

a? | 06.05.2011

odpadává prvá kapela.DISSOLVING OF PRODIGY kvůli problémům v sestavě nezahrají,což je škoda bo oni nechtěli ani cesták.no co už.snad začnou brzo hrát a bude zas dařit!

Re: a je to tady

Harry | 08.05.2011

Tak to je fakt smůla. Na ně jsem se taky hodně těšil(vlastně na vše co tam bude), jen doufám, že "a je to tady" nebude již žádné. Jinač A., fakt super "hudební sebranka". :) , klobouky dolů !!

co asi?

a? | 26.04.2011

krew rum absint a wodku!!!666

666

666 | 23.04.2011

co pijou čerti??

ano!

a? | 18.04.2011

jo-díky za zájem!no ohníček č.10 snad do dvou let s barevnou obalkou a 100 stran a opět většinou věnováno havířovu!poté to mrdám!no tu matku teresu domlouval kolega s ojčizny(polska).ono to jsou totiž poloci žijící v amstrdamu.jinak tupak amaru a mhad nebudou a věřím,že nějaké změny ještě budou! i tak je program nacpaný jak chuj!!!židi asi nedojedou a rusi se zatím nehýbou. no švédská punk legenda a jedni s mích koní na obscene extreme VON BOOM....jo psal jsem jim,nikdo se zatím neozval-kdyby to klaplo bych se pojebal!!!jinak mrkni do albanské mejlovny-tam se odvíjí právě tyto věci!doporučuju ty frajery s portorika!no prostě mrkni a na doom pokecáme!666

co překvápko?

juhulák | 17.04.2011

co překvápko? si to čtu albošu a matka teresa už na play listu není a ani nikdo od izraele ,ruska!jak tu uvádíš ohledně jednání!!!ale jelikož su slídil tak vím od čurbajza žes mámil i kontakt na von boom-tak jak to vypadá? jinak kdy plánuješ novej ohníček???

oooooo

a? | 16.04.2011

víš hellpunkerko-když já jezdil na doom tak jsi ještě neměla chlupaté přirození!a když jsme ve vsetíně společně jupíkos s jap.legendou battle of disarm v roce 1997 tak jsi tak max.ve sluchátkách jela sps!!!takže pokud ti to příde zábavné tak se bav! nejlépe nejezdi-ušetříš!!!oi

Re: oooooo

Radka hellpunk | 27.04.2011

co to meleš, snad se nebudeš albošu na staré kolena urážet :D

ja.

a? | 12.04.2011

jo ok. na doom pokecáme jinak prosím šiř tyto diy sránky všem-dík.včera s hanysem našrot-stůnˇu.

<< 302 | 303 | 304 | 305 | 306 >>

Přidat nový příspěvek